Beast or Beauty Pánský Fashion Blog

Pánské módní trendy jaro a léto 2017

Aprílové počasí v nás vyvolává neodolatelnou touhu po jaru. Téměř to vypadá, jako by už bylo ve vzduchu, že? Myslím, že už i ti nejzarytější milovníci zimy se tajně na jaro těší, ale co to znamená pro náš šatník? Je připravený na toto roční období? A co teprve na léto? Pojďme se společně podívat na trendy pro jaro léto 2017 – ať víme, do čeho jdeme….

Jeden z hlavních motivů následujícího léta, který se prolínal různými kolekcemi od Prady, Salvatora Feragamo až po Nasir Mashar, je cestování.Spolu s dlouhými šusťákovými kabáty, připnutými svítilnami, kostkovanými košilemi a plnými batohy to vypadá na dlouhou cestu…

„Wanderlust“

Co by to bylo za cestovatele bez správného šusťákového kabátu / větrovky – ať už různých barev a motivů, od jednobarevných až po ty pestrobarevné „papagájské“.

No a u tripu ještě zůstaneme, kam bychom si dali náš řízek s chlebem zabalený v alobalu? Ano! Do batohu! A právě batoh na záda – nebo do ruky – nepochybně k cestování patří, a nejspíš i proto je na ně kladen i patřičný důraz…

Do deště jedině stylově! Žádné jednorázové igelitové pončo! Zapomeňte na to, správný chlap má mít pláštěnku – tedy pršiplášť…. A teď nemám na mysli bezpečný sex (to je snad samozřejmost!) – ale jinou ochranu a to proti nepříznivému počasí. Schválně, máte nějakou ve svém šatníku?

No a když už byla řeč o pláštěnkách, tak třeba takovou, která bude mít za vzor kostku – bum rána – zabili jste dva trendy jednou ranou….

new 5

Pevně věřím, že přijdou i k nám a bude jich k vidění daleko víc než v loňském roce – pánské overaly (s jedním jsem nafotil i OOTD – ODKAZ ZDE) budou trendy právě pro letošní jaro léto – aneb od pilota ze stíhačky přes mechanika přímo do našich šatníků.

Kamufláž… Mysleli jste si, že jí už odzvonilo, že? No tak to jste na omylu, ba právě naopak! Kamufláž je zpět a nejen ve své klasické army podobě….


No a závěrem si dáme jednu barvu, které se nemusíte v žádném případě bát! Aneb… Jen žlutá to teď může být tydydududydydududypdyp

Trendů je samozřejmě víc, ale toto jsou ty, které mi nejvíce utkvěly v hlavě, takže snad vás některé z nich zaujaly a pořídíte si je do svého šatníku a oživíte ho třeba stylovou žlutou pláštěnkou, nebo overalem, ale pokud se bojíte takto „experimentovat“, zkuste zvolit kostkovanou košili  nebo žluté tričko a nahraďte svou klasickou tašku na noťas stylovým batohem, uvidíte že s ním uděláte hodně parády…

 

Post Details

Posted: 27.2.2017

By:

Comments: 0

Post Categories

ČLÁNKY