Beast or Beauty Pánský Fashion Blog

Pánské módní trendy podzim a zima 2016/2017

Tak, moji drazí, je to tady. Někteří z nás si to nechtěli připustit, jiní se zas pro změnu nemohli dočkat… Ano, 1. adventní neděle! Ano, Vánoce jsou za rohem! A Ano! Další rok se blíží ke konci! Ale aby to nebylo tak šedé, jako obloha posledních dní, přicházím k vám s prvním článkem, abyste byli trendy v té předvánoční nákupní mánii. Nastává tedy onen historicky okamžik. Tram-ta-dá-dá! Článek na téma pánské módní trendy pro sezónu podzim a zima 2016/2017 – je tu a s ním MUST HAVE kousky, které by neměly chybět v žádném pánském šatníku!

Už nakouslé počasí v úvodu nám říká, že podzim je mezi námi a tak poté, co jsme (bohužel) kraťasy, tílka a veškerou letní obuv nevyjímaje, uklidili do tmavých koutů našich skříní a vyměnili je za svetry, kabáty, rukavice, šály a zimní obuv, tak jste možná jako já narazili na pár problémů:

1. problém: Změna velikosti – Ti šťastnější z nás, kteří se věnovali svým tělům a příjmu potravy, nebo si nechali podvázat žaludek :) změnili konfekční velikost směrem dolů. Poslušně hlásím, že k této skupině patřím (a není to díky návštěvě chirurga) a zoufale potřebuji nové kalhoty, na které se díky blížícím se Vánocům nedostane… #merrychristmas
Ti méně šťastnější z nás zase zkonstatovali, že prádlo, které se nenosí, se zázračné srazí! Úplně slyším Ivu Pazderkovou v pořadu Na stojáka „Jako chápe to někdo?“ … Zázraky se zkratka dějí a kor v tom předvánoční čase #merrychtistmas.

2. problém: Out of Style – Ačkoliv se na první pohled muže zdát, že pokud se nám váha udržela, tak máte vyhráno, no… zklamu vás, není tomu docela tak. Kabáty si dejte do čistírny a projděte si celý šatník. Doporučuji odstranit z něj to, co už má zkrátka své nejlepší roky za sebou… Buďte nekompromisní! Vytahané, prodřené, ošoupané… vše musí pryč. Poté, co vyhodíte vše (co máte v šatníku navíc), tak čtěte dál, protože o tom, co vám v něm rozhodně nesmí chybět, je právě tento článek.

A protože jsem hodný a nechci zruinovat vaše předvánoční peněženky, připravil jsem 3+2 MUST HAVE  kousky z mého pohledu tak báječné, že když je zařadíte do vašeho šatníku, okamžitě se posunete o pomyslnou laťku ve světě trendů výš, alespoň v mých očích. Asi si říkáte, proč zrovna 3+2?!? No, je to proto, protože jsem vám chtěl popsat 3 za mě nejsilnější pánské módní trendy kousky pro sezónu podzim a zima 2016/2017  a 2 MUST HAVE věci za jakýkoliv podzim a zimu, které by neměly chybět v žádném panském šatníku. A protože 3+2 vypadá jako akce v supermarketu, mohlo by to přitáhnout vaši pozornost.

MUST HAVE letošního podzimu/zimy 2016-2017:

Co musíte mít letošní podzim je bezesporu BOMBER. Viděli jste je všude a všechny možné typy, ať už prošívaný, flaušový, saténový, nebo dlouhý. Atakoval přehlídková mola, výkladní skříně a následně naše peněženky (nebo se na to alespoň chystá) Zkratka bomber frčí a je bezesporu trendy. Pokud ho ale nemáte, nevěstě hlavu a vezměte si příklad (smutný ale přeci) ze mě, žádný taky nemám a žiju (ale chystám se na něj, to je zkrátka ta nevýhoda Vánoc, člověk má značně omezenějši rozpočet #opetmerrychistmas)

bomber

zdroj: www.zara.com/cz

Svetr s rolákovým límcem neboli ROLÁK, je bezpochyby další kousek, který by se měl dostat do vašich šatníků. Ať už pleteny tlustý a se vzorem…

rolak

zdroj: www.zara.com/cz

…nebo jednoduchý, tenký, čistý. Myslím si, že se ho čeští muži tak trochu boji a nedokážou pozdvihnout jeho bezespornou výhodu, která kromě aktuálního trendu je ta, že vás skvěle zahřeje i na krku, což je za mě fraptical! (fashionable and practical in one), hlavně ať nekouše..

rolak1

zdroj: www.zara.com/cz

CHALSEA BOOTS – kotníkové boty s pružnými vsadkami se zadním poutkem, saténove nebo kožené – šup s nima na nohy a alou ven. Nejsou překrásné? Já myslím, že ano!

chelsea-boots

zdroj: www.blazek.cz

Tak to byla trojice letošních žhavých trendy favoritů, které byste si určitě měli pořídit. A teď se vrhneme na dvojici kousků, které jsou za mě tak nadčasové, že je zkrátka musíte mít v každém panském AW šatníku.

MUST HAVE no matter what!

Jednoznačně KABÁT – kvalitní a DOBŘE PADNOUCÍ – to je za mě základ pánského šatníku na jakýkoliv podzim a zimu… a ne, bunda opravdu nestačí. Pokud chodíte do společnosti a netrávíte celý podzim a zimu na horské chatě, tak musíte ve svém šatníku kabát, je to nepostradatelný kousek. Pokud tedy uvažujete nad investicí, tak pro začátek doporučuju investovat do zimního, než slabšího podzimního, ale samozřejmě je to na vás. Mě kabáty doprovázejí nejen přes zimu, ale pravě i přes podzim.

zdroj: www.2.hm.com

Zapomeňte na pletené rukavice a investujte do páru kvalitních a DOBŘE PADNOUCÍCH KOŽENÝCH RUKAVIC. Působí elegantně a když si je vezmete ke kabátu… není co dodat. Nemusí to být samozřejmě práva kůže, nicméně dbejte na to, ať jsou kvalitní – Ideálně dvoje (jako dva páry ;) černé a hnědé, ale vystačíte si i jedněma…

rukavice-2

zdroj: www.2.hm.com

No a to je vše… Vidíte, není to tak hrozné… Určitě mi dejte vědět, co je pro vás MUST HAVE nejen za letošní sezónu. Přeji vám hodně pevné nervy a mnoho úspěchů s vybíránim vhodných darů a kdyby toho na vás přeci jen bylo moc a potřebovali byste trochu ulevit, nezapomínejte, že přelitá vodka do vánočním kelímku ze Starbucks, vám vždycky pozvedne náladu a nikdo si ničeho nevšimne #merrychristmas vám všem!

 

Post Details

Posted: 27.11.2016

By:

Comments: 0

Post Categories

ČLÁNKY